Podwózka24.pl

Sąsiad wstydzi się zapytać kiedy wybierasz się do miasta, na zakupy lub do lekarza? Daj mu znak!
Zarejestruj się i zaproponuj podwózkę!

Jesteś dyspozycyjny? Wybierasz się do pobliskich miejscowości załatwić sprawę w urzędzie albo do lekarza? Masz wolne miejsce w samochodzie? Możesz podwieźć osobę lub towar? Określ kierunek oraz czas, jaki możesz poświęcić dopasowując swój plan do planów współpasażera, zarejestruj gotowość na naszej stronie i podziel koszty przejazdu! (szczegóły w Regulaminie)

Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci.
[Antoine de Saint Exupery]

Wychodząc naprzeciw światowym tendencjom proekologicznym stworzyliśmy portal, dzięki któremu na ulicach będzie mniej samochodów z samotnie podróżującym kierowcą.
Mniej samochodów to mniejsza emisja spalin i mniejsze korki! Bądź EKO! Podwieź sąsiada!

Podwózka24.pl to w założeniu pomoc wśród sąsiadów i znajomych w transporcie osób i towarów.

Strona internetowa podwozka24.pl powstała z powodu zwiększających się potrzeb transportowych np. dzieci na zajęcia dodatkowe (sport, nauka języków etc.) Podwózka pomoże również ludziom starszym, którzy mają niskie dochody i nie stać ich na drogi transport w sprawnym i szybkim dostaniu się do przychodni czy urzędu.

Głównym założeniem portalu podwozka24.pl jest to, że osoba potrzebująca transportu dzięki naszej stronie internetowej będzie mogła sama wybrać kierowcę i skontaktować się telefonicznie, mailowo lub przez aplikację z kierowcą, który zgłosił chęć podwiezienia. Kierowca na stronie podwozka24.pl poda koniecznie informacje (Regulamin) wraz z miejscem postoju i przedziałem czasowym gotowości do podwozu pasażera oraz odgórnie ustali z pasażerem kwotę zwrotu kosztów.

Zanim umówisz się na podwózkę sprawdź czy posiadasz aktualne badanie techniczne samochodu oraz masz ważne ubezpieczenie OC i NNW!
Są to warunki konieczne do złożenia oferty podwózki za pośrednictwem naszego portalu!

Korzystanie ze strony podwozka24.pl jest darmowe i nie ma innych opłat za korzystanie ze strony.

Właściciel strony przypomina, że platforma ma na celu pośrednictwo między kierowcą a pasażerem w celu umówienia podwózki, a koszty powinny być dzielone sprawiedliwie między kierowcę a pasażera/pasażerów. Wszystkie ewentualne dochody uzyskane przy korzystaniu ze strony internetowej podwozka24.pl wymagają zgłoszenia do Urzędu Skarbowego i odpowiedniego opodatkowania.